Ana sayfa Ordan Burdan Kredisiz Araba Almak Artık Çok Kolay

Kredisiz Araba Almak Artık Çok Kolay

31 views
0

Kredisiz faizsiz arabasahibi olmak ilk bakışta çoğu kişiye hayal gibi gelse de imkânsız değil. Araba almak istediğinde akla gelen seçeneklerden ilki genelde taşıt kredisi kullanmaktır, ancak bankalardan çekilen kredileri geri ödemek daha pahalıya mal olur. Hem ek masraflar hem de oluşacak yüksek faiz yükü, bireyleri geri ödemede zor durumda bırakır. Bu durumda tüketiciler kredisiz araba kampanyaları ve kredisiz araba almayollarını araştırmaktadırlar. Peki kredisiz araba sahibi olmakmümkün mü? Kredisiz araba nasıl alınır?

Kredisiz araba almak Birevimle hayal olmaktan çıkıyor. Birevim tarafından sunulan tasarruf finansmanı planlarıyla yüklü miktarda geri ödeme yapmadan, düşük taksitlerle, faiz ya da vade farkı ödemeden, arabanızı bütçenizi zorlamayacak şekilde alabilirsiniz. Bunların yanında bankakredisiz araba alma işleminde herhangi bir peşinat da ödemezsiniz.Kredisiz araba alımı için finansal destek sunan kurumlarından biri olan Birevim, bireylerin bankalar ile uğraşmadan kolaylıkla araba sahibi olmasını sağlar.

Kredi kullanmadan, Birevim’in sağladığı finansman desteği ile araba alma sürecinde öncelikle almak istediğiniz araba için gereken finansman miktarı belirlenir. Bu sırada dilediğiniz tutardaki arabayı seçme hakkınız bulunuyor. Daha sonra aracı almanız için sağlanacak finansman tutarı üzerinden sizinle bütçenize uyacak taksitlendirme planı oluşturulur. Böylece taksitlerinizin miktarına bağlı olarak arabanızı teslim alacağınız gün belirlenmiş olur. İşlemler noterde onaylandıktan sonra kredisiz araba almanız için gereken finansman süreciniz tamamlanmış olur.

Birevim tarafından sunulan tasarruf finansı ile araç ihtiyaçlarınız için gereken finansmanı kısa sürelerde elde edersiniz. Firma bünyesinde sunulan Araç Finansmanı tasarruf planlarından ister Birlikte Araç Finansmanını isterseniz de Kişiye Özel Araç Finansmanını seçerek araba hayallerinize kolayca ulaşabilirsiniz. Bununla birlikte araç finansmanı tasarruf planlarından peşinatlı yada peşinatsız seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Peşinatlı araç finansmanı seçeneğinde organizasyon bedelinin dışındatasarruf planınızdaki toplam finansman tutarının belirli bir kısmını peşin ödeyerek teslimatınızı daha erken tarihte alırsınız.Peşinatsız araç finansmanında ise tasarruf planınızda yer alan organizasyon bedelini peşin ödeyerek toplam taksit vadenizi daha erkene çekebilirsiniz.


Önceki makaleTasarruf Yaparak Senetle Ev Alın
Sonraki makaleSeyahat Sigortası Nasıl Alınır?
Kamu Yönetimi, Büro Yönetimi ve Asistanlığı ile Fotoğraf ve Sinema okuyan yazar Turan AY profesyonel fotoğrafçılığın yanında 18 yıldır yazarlık yapmaktadır. Bir çok kurum ve kuruluştan almış olduğu seminerler ile sertifikaları mevcut. Özellikle finans sektöründe finansal sorunlar açısından yaptığı araştırmaları ön plana çıkmıştır. Halen Anadolu Üniversitesi İş Güvenliği ve Uzmanlığı ile Atatürk Üniversitesi Gazetecilik ve Yeni Medya bölümünde eğitim görmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here