Ana sayfa Gündem Angelina Jolie ve Brad Pitt Barıştı mı?

Angelina Jolie ve Brad Pitt Barıştı mı?

202 views
0

Magazin muhabirlerini sık sık takip ettikleri dünyaca ünlü Angelina Jolie ve Brad Pitt kameralara farklı yaşam şartları içerisinde yakalanırken herkes yakından takip ediyor. Öyle ki alıp verdikleri nefes bile takip edilir seviyede. Sürekli magazin dünyası son aşamada 6 çocuğu bulunan çiftin tekrar barışıp barışmadığına dair iddialar ile kendisini yeniliyor.

Dünya magazin gündeminden düşmeyen ve milyarlarca kişinin takip ettiği Angelina Jolie ve Brad Pitt geçtiğimiz yıllarda örnek çift davranışı gösterirken ayrılık kararı almışlardı. Hollywood denildiğinde ilk akla gelen dünya starlarının başını çeken eski çift attıkları adımlar ile her döneme damgasını vurmaya devam ediyorlar. Uzun süre birliktelikleri zorlu süreçten geçmesine rağmen bir o kadar da ayrılıkları sürdü.

Ayrılmış olmalarına rağmen özelikle magazin dünyasının gündeminden de düşmediler. Her ne kadar ayrılmış olsalar da 6 çocukları olması zaman zaman eski çiftin bir araya gelmesine neden oluyor. Bu birlikteliklerin de kameraya yansıması eski çiftin barışıp barışmadığını sorguluyor.

Ayrılmalarının ardından geçen dört sene sonrası halen barıştıklarına dair çıkan iddialar sonrası bu tür sorular da Angelina Jolie başta olmak üzere Brad Pitt’e soruluyor. Ancak dünya starlarından henüz barıştıklarına dair bir cevap gelmiş değil. Ancak hayranları halen barışma beklentisi içerisinde.

Zor denilebilecek bir ayrılık devresi geçiren ünlü starlar doğal olarak ayrılmalarına rağmen çocukları ve birbirleriyle görüşmeye devam ediyor. Özellikle pandemi yaşam şartları sonrası daha az görüştükleri bir gerçek. Ancak ABD’de yasakların gevşetilmesi ile birlikte Brad Pitt çocuklarını görmeye daha sık gitmeye başladı ki bu görüşmeleri de zaman zaman Angelina ve Pitt barıştılar mı sorusunun sorulmasına neden oluyor.

Brad  Pitt’in Angelina’nın evinden çıkarken görüntülenmesi sonrası yine barıştılar mı iddiası gündeme gelmişti. Ancak ünlü starlardan henüz barıştıklarına dair bir yanıt gelmedi. Fakat ilerleyen dönemlerde barıştıklarına dair bir haber alınması halinde sitemizden takip edebilirsiniz.


Önceki makaleKredi Başvurusu Yapmak Kredi Notunu Düşürür Mü?
Sonraki makaleRüyada Namaz Kılmaya Çalışmak
Kamu Yönetimi, Büro Yönetimi ve Asistanlığı ile Fotoğraf ve Sinema okuyan yazar Turan AY profesyonel fotoğrafçılığın yanında 18 yıldır yazarlık yapmaktadır. Bir çok kurum ve kuruluştan almış olduğu seminerler ile sertifikaları mevcut. Özellikle finans sektöründe finansal sorunlar açısından yaptığı araştırmaları ön plana çıkmıştır. Halen Anadolu Üniversitesi İş Güvenliği ve Uzmanlığı ile Atatürk Üniversitesi Gazetecilik ve Yeni Medya bölümünde eğitim görmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here